Strona Życia

DORADCY

<b>WRÓŻKA SARA</b>

WRÓŻKA SARA

Zapraszam na seans z kartami anielskimi, którymi pasjonuję się od kilkunastu lat. Pomagam rozwiązywać problemy, które stawia na naszej drodze przewrotny los. Czytanie kart to ogromny dar, który opatrzność powierza nielicznym.

 <b>TAROCISTKA REA</b>

TAROCISTKA REA

W swojej praktyce ezoterycznej posługuję się Kartami Tarota i symboliką kamieni szlachetnych (wywodzącą się z Horoskopu Majów). Zaglądając za kurtyny przyszłości, nie cofam się przed niczym. Weryfikuję kilka sfer jednocześnie, szukając pomiędzy nimi zależności.

<b>ASTROLOG PIOTR</b>

ASTROLOG PIOTR

W swojej praktyce ezoterycznej posługuję się Kartami Tarota i symboliką kamieni szlachetnych (wywodzącą się z Horoskopu Majów). Zaglądając za kurtyny przyszłości, nie cofam się przed niczym. Weryfikuję kilka sfer jednocześnie, szukając pomiędzy nimi zależności. Jestem specjalistką z zakresu partnerstwa i życia erotycznego.

<b>WRÓŻ MAUI</b>

WRÓŻ MAUI

Swe imię zawdzięczam egzotycznej hawajskiej wyspie na której się urodziłem. Przewrotny los sprawił, że wychowałem się w Polsce. Jednak od zawsze czułem, że czuwają nade mną duchy moich przodków. Zglebiłem wiedzę z zakresu Huny- tajemnej wiedzy wywodzącej się właśnie z Hawajów.

<b>ASTROLOG IWA</b>

ASTROLOG IWA

Podczas swoich seansów łączę naukowe podejście astrologa z interpretacją układu kart klasycznych, którymi posługuję się już od wczesnej młodości. Na początku była to dla mnie jedynie zabawa, ale stopniowo zaczęłam odkrywać, że mają w sobie moc przepowiadania przyszłości, którą potrafię odczytywać.

<b>NUMEROLOG BINIA</b>

NUMEROLOG BINIA

Uważam, że liczby w sposób najbardziej jednoznaczny i klarowny określają ludzką osobowość i charakter. W oparciu o nie stawiam karty i to dopiero pozwala mi na diagnozowanie aktualnych problemów i przewidywanie przyszłych. Dzwoniąc lub pisząc do mnie masz komfort psychiczny, że powiem Ci prawdę, a przede wszystkim doradzę co zrobić oraz wskażę odpowiednią drogę.

<b>NUMEROLOG ERAZM</b>

NUMEROLOG ERAZM

Podobnie jak mój imiennik niderlandzki filozof Erazm z Rotterdamu, tak i ja uważam, że człowiek z natury jest dobry, zło zaś wynika z niewiedzy… Jestem też zwolennikiem metod naukowych. Moją pasją jest numerologia. Już starożytni przypisywali liczbom znaczenie symboliczne i nie mylili się. W liczbach drzemie się potężna moc. Warto ją poznać i ją wykorzystać. Każdy z nas urodził się w konkretnym punkcie czasu, podczas konkretnego układu gwiazd, determinuje to nasz los.

<b>TAROCISTKA AURELIA</b>

TAROCISTKA AURELIA

Tarot jest zapisany w moich genach. Życie zarówno mojej babki jak i matki nierozerwalnie było powiązane z dziedzinami ezoteryki. Wychowując się bez ojca, w domu pełnym magii nie mogłam wybrać innej drogi jak właśnie tę – drogę, które bliskie mi kobiety wyczytały dla mnie z kart. Kiedy byłam małą dziewczynką Tarot fascynował mnie głównie przez wzgląd na swoje piękno – niezwykle rysunki.

<b>TAROCISTKA APOLONIA</b>

TAROCISTKA APOLONIA

Od wielu lat z pasją i powodzeniem rozwijam swą wiedzę ezoteryczną. Zawsze staram się pomóc, podpowiedzieć co można zmienić w trudnych momentach życia. Jestem przekonana, że hasło ze świątyni Apollina -"Poznaj samego siebie" - na zawsze pozostanie aktualne. Przyszłość przewiduje od kilkunastu lat w oparciu o Karty Tarota .